Oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i zainteresowanych naszą sprzedażą hurtową. Staramy się dopasowywać do nawet największych wymagań wszystkich osób zainteresowanych naszymi produktami, dlatego oferujemy nie tylko akumulatory samochodowe czy motocyklowe, lecz również żelowe i pojemnościowe, dzięki czemu wśród nich każdy znajdzie idealny element swojego pojazdu.

Oferujemy akumulatory bardziej i mniej znanych producentów, w tym przede wszystkim BOSCH, CENTRA, DEKA oraz DINN, jednak nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie dla nich. Mogą Państwo także zapoznać się z akumulatorami takich producentów, jak na przykład VARTA, WESTA oraz FIAMM.

Mówiąc w skrócie, staramy się wywołać zadowolenie na twarzy wszystkich naszych potencjalnych i stałych klientów, posiadających prywatne środki transportu oraz specjalizujące się w zawodach związanych z powszechnym wykorzystywaniem pojazdów.

Chętnie nawiążemy współpracę z wszelkiego rodzaju sklepami i warsztatami motoryzacyjnymi oraz firmami transportowymi dla których już teraz przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki i ciekawe oferty.